Trhy

Velikonoční jarmark na zámku v Brandýse nad Labem

Zámecké jarmarky miluji. První tento rok je v Brandýse nad Labem. Vždy elegantní usměvavé pořadatelky Eva a Lucie proplouvají davem a dokážou být jako správné event managerky na 4 místech najednou. Na nádvoří zámku rozdávají instrukce prodejcům, v zahradě ohlašují začátek divadelního představení a jen co se pohnete směrem k venkovní zahradě, tak už jsou před vámi a řídí tam dopravu u přijíždějících aut. Pokud chcete vidět kvantovou fyziku v praxi, tak máte možnost 23.3. 2024 v Brandýse na Velikonočním jarmarku.
Tradičně si můžete poslechnout jarní a Velikonoční písně v podání místního sboru La Mandala, potom shlédnout pohádku pro děti tentokrát v podání Divadlo KAKA, z. ú. Pohádky malého Buddhy. V sobotu týden před Velikonocemi se na zámku sjedou řemeslníci z blízka i daleka, tak si zde můžete nakoupit nezbytnosti na Velikonoce a strávit zde pěkný den.  Tentokrát se můžete těšit i na velký výběr jídla a pití.
Jednotlivý řemeslníci jsou postupně představeni v příspěvcích na FB stránce Zámecké jarmarky. Já se těším na bramborové lokše pečené na plotně, plánuji si koupit jarní věneček na branku a snad mi do cesty neskočí zas nějaká nádherná dlouhá sukně. Pořád jsem se v nich totiž nenaučila chodit…
Já Vám přinesu novinky v podobě nově certifikovaných obličejových mýdel a můžete se těšit také na krásné sety s mýdlenkami nebo na skvělé šampuky na vlasy.