Zelená lékárna

Masážní olej „Balance“

Originální snadný a rychlý vlastnoručně vyrobený dárek na Valentýna pro nej.

 

Jsem starší ročník, a tak si ještě pamatuji svátek žen MDŽ. Chlapy dlouho Valentýna bojkotovali, že to není náš svátek. Jak jste na tom Vy? Slavíte? Myslím, že každá příležitost na to říct někomu, že jej máte rádi je dobrá. Přinesu Vám dva nápady pro dárek pro nej a dva nápady na dárek pro ni. Jeden bude vždy super snadný a rychlý a jeden trošku složitější. Pokud Vás budou bavit oba, pak zkuste oba recepty. Váš miláček to jistě ocení.
Začneme snadným dárkem pro něj. Umícháme masážní olej se směsí éterických olejů, které mají za úkol nastolit v životě rovnováhu. O této směsi olejů si přečtete víc na linku níže. Má příjemnou pánskou kořeněnou vůni.

 

Co budete potřebovat:

směs éterických olejů Bewit Balance https://bewit.love/produkt/balance/
100 ml mandlový olej https://bewit.love/produkt/almond-oil-100ml/
100 ml tmavou lavičku např. tuto https://bewit.love/produkt/lahvicka-sklenena-hneda-leskla-100-ml-cerna-pipeta/
2 kapky vitamín E https://eshop.ekokoza.cz/cs/vitamin-e-prirodni.html
ceduličku na označení, popř. samolepku

 

Postup:

Vymyjte a nechte oschnout lahvičku na olej. Pak opatrně přelejte do lahvičky mandlový olej. Pokud máte mini trychtýř, tak jej raději použijte. Přidejte 10 kapek směsi Balance. Víc nedávejte. Jde o kvalitní éterické oleje, a ne umělou vůni, tak víc než 10 kapek by už bylo hodně intenzivní. Tmavá lahvička skla má pomáhat, aby olej déle vydržel. Z toho samého důvodu přidáváme i vitamín E – napomáhá konzervovat oleje. Datum expirace namíchaného oleje je totožný s datem expirace vašeho mandlového oleje. A to je všechno. Hotovo. Můžete vyrobit ceduličku nebo samolepku na lahvičku.  Přidejte na ni i datum expirace. Miláčkovi můžete k oleji vyrobit i poukaz na masáž od Vás.

 

Dějte mi vědět, zda miláčkovi směs olejů Balance voněla. Namíchat dobře vyváženou směs éterických olejů je nesmírně těžké. Tahle se jim fakt povedla. Pokud si chcete přečíst inspirativní příběh o cestě ke zdraví této Ostravské firmy, tak jej naleznete zde https://bewit.love/o-bewit/.  Jsou to nadšení sympaťáci a svoji práci dělají s láskou. Na jejich produktech to rychle poznáte. Postupně Vám budu přinášet recepty na dárky kde můžete využít Bewit produkty. Teď to znělo jako reklama, ale není. Kvalita se prodává sama.

Pokud chcete pro partnera vytvořit další originální vlastnoručně vyrobený dárek, vyzkoušejte tento: Mátové šumivé bomby do koupele ⋆ (bylinkarkazkopanic.cz)