Prodejny

Designová mýdla v Kutné Hoře

Kutnou Horu miluji. Tu její starou duši. Romantická zákoutí, staré uličky, náměstíčka, obchůdky…

Dnes bych vám ráda představila obchůdek, který zná v Kutné Hoře každý.. Dostat kytku od chlapa z obchůdku Loukales, má do konce týdne večeře dle přání – à la carte😊.

Jejich kreativní originální vazby s lučním kvítím jsou proslavené u nevěst v celém okolí. Koukněte na fotky níže. Prostě nádhera. Majitelka Radka je architektka a její smysl pro umění, design, pro detail vidíte v obchůdku na každém kroku. Obchůdek naleznete na adrese Václavské náměstí 255/12, Kutná Hora.

Mám obrovskou radost, že od dnešního dne v obchůdku naleznete i moje designová mýdla – celou kolekci. Abyste mýdla v obchůdku snadno našli, doprovází je podobný ručně malovaný stojánek, jaký znáte u mě z trhů.

Pro vánoční období zde zakoupíte i mýdla z vánoční kolekce nebo si můžete do dárkové krabičky zabalit vybrané mýdlo a hezkou mýdlenku.

Pokud ještě nemáte vánoční věnec, pak vězte, že jsem v obchůdku viděla naprosto úžasné dekorace s eukalyptem. Budu ráda, když se vám bude líbit i nějaké moje mýdlo. Pod stromečkem určitě nezklame.

Radko, děkuji za možnost prodávat mýdla ve tvém kouzelném obchůdku a přeji hodně spokojených zákazníků.